Stáhnětě si můj E-book zdarma:

5 rad začátečníkovi

o háčkování

s bavlněnými špagáty

  • Sepsala jsem pro Vás stručný přehled praktických rad o háčkování s moderními bavlněnými špagáty, materiálem se kterým pracuji nejčastěji a mám s ním bohaté zkušenosti. 
  • Na celkem 26 stranách najdete užitečné informace, které zajímají každého začátečníka, ale i pokročilého
  • Vše důležité a podstatné najdete zde.

Pojďme se společně podívat na to:

Co Vám můj E-book zdarma

5 rad začátečníkovi o háčkování s bavlněnými špagáty

přinese?

Úsporu času

Dala jsem si tu práci za Vás a už nemusíte trávit hodiny času hledáním na internetu toho co Vás zajímá o háčkování. Právě jste to našli.

Cenné informace

E-book zdarma si stáhněte do svého počítače a kdykoliv se k němu můžete vrátit zpět. Budete mít tak neustále přístupné infomace, kdykoliv to budete potřebovat

Vyřešení situaci

Uvádím praktické příklady ze života, se kterými jste se už možná setkali nebo právě setkáte. Proto nebudete překvapeni, ale připraveni.

Ušetří peníze

Budete vědět na co si dávat pozor. Jaký materiál je lepší a proč. Díky přehledným tabulkám se seznamem českých e-shopů získáte jasný přehled o cenách materiálu.

A co na to říkají čtenáři?

Stručný návod pro každou kreativní duši. Moc mě potěšilo video na konci ebooku, podle kterého jsem si s Luckou mohla háčkování hned vyzkoušet. Ebook je doplněný velmi pěknými fotografiemi a přehlednými tabulkami takže po přečtení budete mít veškeré informace potřebné k tomu to zkusit také. Mě to velice bavilo, i když to počítání oček bylo občas náročnější, a těším se na další návody.
Ing. Bc.Monika CharvátováManažer kvality zdravotnické laboratoře na mateřské dovolené