Jak začít háčkovat?

Jak začít háčkovat?

Každý jednou začínal, já Vám teď ukážu jak na to. Krátce, stručně, výstižně.

Vezměte do ruky jakýkoliv háček, přízi či provázek, který máte zrovna po ruce a vyzkoušejte si první nahození na háček podle mého video-návodu, kde jsem zahrnula čtyři možné způsoby, jak nahodit první oko na háček. Celý základ háčkování.

Pro upřesnění: ve videu jsem použila celokovový háček č. 6 a svou nejoblíbenější špagátovou přízi BISKVIT – odstín Mint Sorbet. Jde o špičkovou kvalitu, složenou ze 100% bavlny.

Zajímají Vás špagáty ze 100% bavlny? A chcete se dozvědět něco nového o háčkování s tímto materiálem?

Mám pro Vás pár důležitých informací, které Vám usnadní práci. Zpracovala jsem pro Vás e-book zdarma pod názvem 5 rad začátečníkovi o háčkování s bavlněnými špagáty, který si můžete brzy stáhnout.

Trénink dělá mistra a nikdo zkušený z nebe nespadl, tak zkoušejte, zkoušejte, zkoušejte. A brzy uvidíte, že jste den ode dne lepší a lepší. Držím vám palce 😉

#LucyFoxGreen

Lucie Zelená
„Mojí vášní jsou háčkované kabelky a designové doplňky, které sama vyrábím z moderních bavlněných šňůr a špagátů. Mám talent pro ruční práce a proto učím lidi háčkovat. Svou prací chci inspirovat další tvořivé duše a dát jim odvahu jít do akce.“ Můj příběh si přečtěte zde >> Pro začátečníky, které láká háčkování, jsem sepsala průvodce v kostce - který najdete pod názvem 5 rad začátečníkovi o háčkování s bavlněnými špagáty E-book ke stažení zdarma najdete zde >>
Komentáře

Přidat komentář